Tworzenie playlist na zamówienie - Holimusic.pl

W naszej agencji muzycznej zajmujemy się tworzeniem playlist, profesjonalnym doborem muzyki zarówno na wszelkiego rodzaju eventy, jak i do wszelakich przestrzeni. Muzyka jest naszą największą pasją, dzięki czemu tworzenie playlist to dla nas czysta przyjemność. Mamy wieloletnie doświadczenie na rodzimym rynku, współpracując tym samym z najróżniejszymi podmiotami.

Playlista dla lokalu gastronomicznego

Jak powinno wyglądać tworzenie playlisty dla lokalu gastronomicznego — restauracji, kawiarni czy cocktail baru? Wszystko zależy od charakteru danego miejsca oraz odwiedzających gości. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że odpowiednio dopasowana muzyka jest w stanie wpływać na decyzje konsumenckie, zachęcać do spędzenia w lokalu nieco więcej czasu lub też skłonić do ponownych odwiedzin. Utwory muzyczne, odtwarzane w tego typu miejscu, powinny być przede wszystkim miłe dla ucha. Nie mogą być zbyt głośne i przeszkadzać w konwersacji czy utrudniać skupienia (dostosowanie do konceptu). Najlepszym rozwiązaniem będą uniwersalne melodie, które przypadną do gustu wszystkim gościom, bez względu na wiek czy indywidualne gusta muzyczne. Jakiego rodzaju gatunki są najlepsze dla lokali gastronomicznych? Nasza agencja muzyczna stawia między innymi na lounge, jazz czy soul — tego typu muzyka dobrze sprawdza się zarówno w restauracjach, jak i kawiarniach. W przypadku modnych lokali, skierowanych do młodych ludzi, pokusić można się natomiast o utwory z gatunków takich jak house czy disco.

Muzyka dopasowana do indywidualnych potrzeb

Zakres naszych działań obejmuje także tworzenie playlist na wszelkiego rodzaju eventy — imprezy firmowe, wydarzenia modowe lub kulinarne. Odpowiednio dopasowana oprawa muzyczna jest w stanie stworzyć unikalną atmosferę wydarzenia i w pozytywny sposób wpłynąć na nastrój zaproszonych gości. To, jaka muzyka będzie odtwarzana podczas danego eventu, zależy od szeregu czynników. Zalicza się do nich między innymi miejsce, w którym odbywa się wydarzenie, pora, wiek i profesja uczestników czy branża, której dotyczy wydarzenie. Współpracujemy z najlepszymi DJ’ami w kraju, totalnymi pasjonatami, którzy w oparciu o swoje wielokrotnie kilkunastoletnie doświadczenie świetnie wyczuwają miejsce, w których grają. Doskonałym urozmaiceniem ich występu będą oferowane przez nas oświetlenie oraz wizualizacje. Zajmujemy się także kompleksową obsługą eventów pod kątem technicznym.

UWAGA! Działamy z klientami na terenie całej Polski!