Muzyka do hotelu, kawiarni, baru, lokalu gastronomicznego - Holimusic

Dobrze dopasowana muzyka do lokalu gastronomicznego — restauracji, kawiarni, cukierni czy cocktail baru pozwala stworzyć w danym miejscu jedyny, niepowtarzalny klimat i zachęcić klientów do miłego spędzenia czasu, a także ponownych odwiedzin. Współpracujemy z szeregiem lokali tego typu, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zakres naszych działań obejmuje również dobór muzyki do hoteli. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą!

Wybór muzyki do lokalu gastronomicznego

Jak wybrać idealną muzykę do cocktail baru czy innego lokalu gastronomicznego? Warto poświęcić na to nieco więcej czasu. Muzyka w tego typu miejscu wpływa bowiem na unikalny klimat. Między innymi od tego zależeć będzie, jak długo klient przebywać będzie w kawiarni czy restauracji, a co za tym idzie — jak duże zamówienie złoży.

O czym pamiętać, dobierając muzykę do kawiarni? Przede wszystkim należy zdawać sobie sprawę z tego, że jest to lokal o uniwersalnym charakterze. W restauracji czy coctail barze odbywać może się zarówno romantyczna randka, jak i luźne spotkanie z przyjaciółką. Tego typu lokale bardzo często wybierane są także na miejsca spotkań biznesowych. Sporo osób decyduje się także na pracę w kawiarni, traktując ją jako swoiste mini biuro. Wszystko to sprawia, że dobór muzyki do lokalu gastronomicznego nie jest tak prosty, jak mogłoby się to wydawać. Na przykład, w eleganckich, klasycznych wnętrzach najlepiej sprawdzać będą się stonowane, spokojne utwory. W przypadku nowoczesnych kawiarni, odwiedzanych przez osoby młode, bez obaw postawić można natomiast na nieco bardziej alternatywne gatunki.

UWAGA! Działamy z klientami na terenie całej Polski!